Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%20
Çizgilerle Psikoloji Danny Oppenheimer Çizgilerle Psikoloji Danny Oppenheimer Çizgilerle Psikoloji Danny Oppenheimer Çizgilerle Psikoloji Danny Oppenheimer Çizgilerle Psikoloji Danny Oppenheimer Çizgilerle Psikoloji Danny Oppenheimer Çizgilerle Psikoloji Danny Oppenheimer

Çizgilerle Psikoloji

Liste Fiyatı : 29,00TL
İndirimli Fiyat : 23,20TL
Kazancınız : 5,80TL
9786051980904
615643
Çizgilerle Psikoloji
Çizgilerle Psikoloji
Domingo Yayınevi
23.20

Ödüllü bir karikatürist ile ödüllü bir psikolog güçlerini birleştirip psikolojinin karmaşık (veçoğuzamankomik) dünyasının kapılarını okurlar için aralıyor.

Psikoloji kim olduğumuzu bizi nelerin harekete geçirdiğini algılarımızın bize ne gibi tuzaklar kurduğunu zihnimizin dünyayı nasıl anlamlandırdığını bilimsel yöntemlerle ortaya koyan ciddi bir uğraş. AMA karikatürist Grady Klein ve psikolog Danny Oppenheimer'ın gösterdiği gibi mevzu insanı anlamak olunca bu araştırmalar fazlasıyla komik de olabiliyor.Neticede bizi salyalar akıtan köpeklerle görünmez gorillerle ve "Freudyen sürçmelerle" tanıştıran bir alandan bahsediyoruz.

ÇizgilerlePsikoloji insane dair karmaşık görünen konuları aldatıcı bir rahatlık içinde sunan ve nasıl olduğunu anlamadan bizi kendimizle tanıştıran eğlenceli bir rehber.

"Bilimsel psikolojinin harikalarına cezbedici öğretici matrak bir davet."

"Psikoloji bilgisini karşı konulmaz cazip ve eğlenceli hale getiriyor...

"Psikoloji bilgisini karşı konulmaz cazip ve eğlenceli hale getiriyor... Önümüzdeki sene bu kitabı psikolojiye giriş dersimizde kullanmak için sabırsızlanıyorum!"

James Gross Standford Üniversitesi'nde Psikoloji Profesörü

Kapat