Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Depresyon Yas ve Melankoli Ayça Göçmen

Depresyon Yas ve Melankoli

Liste Fiyatı : 26,00TL
Taksitli fiyat : 9 x 3,18TL
Depresyon Yas ve Melankoli
Depresyon Yas ve Melankoli
Encore
26.00

Modern tıp depresyon konusunda neden yanılıyor? Yüzeysel semptomların ötesinde ne yatıyor? Kayıp deneyimiyle nasıl başa çıkabiliriz?

Depresyon Yas ve Melankoli'de Darian Leader yas tutmanın ve melankolinin depresyon dediğimiz şeyin kalbinde yattığını ama bunların iç yaşamımıza etkilerini tam olarak kavrayamadığımızı savunuyor. Kayıp deneyimine nasıl tepki verdiğimize daha derinden bakarak bizi eğer izin verirsek yıkıma yol açabilecek duyguların kıskacından kurtarmayı amaçlıyor.

Leader'ın yas tutma uğraşına dair analizi örnek niteliğinde. Büyük düşünürlerin karmaşıklıklarını çözebilen iyi bir yazar var karşımızda. Depresyonun Yas ve Melankoli size gerçekten yardımcı olabilecek bir eser.

- Independent -

Depresyon Yas ve Melankoli yas tutma süreci ve kayba dair çağdaş fikirler üzerine önemli ve tam zamanında yazılmış bir inceleme.

- London Review of Books -

Kışkırtıcı ve tartışma yaratacak bir kitap... küresel bir soruna dair sevdiklerini kaybedenlere yeni cevaplar sağlayabilecek büyüleyici bir bakış açısı.

- Daily Record -

İkna edici ve cesaretlendirici... Mutlaka okunması gereken bir kitap. Zihnin yaşamına dair düşüncelerimize yapılan değerli bir katkı.

- Daily Telegraph -

Yayıma Hazırlayan: Ahmet Ergenç

Kapak Resmi: Francisco José de Goya y Lucientes

Kapat