Dune Çocukları Dost Körpe

Dune Çocukları

Stok Kodu
9786053756026
Sayfa Sayısı
552
Basım Tarihi
2016
Kapak Türü
Karton Kapak
Dili
Türkçe
44,00TL
%23 İNDİRİM
33,88TL
Taksitli fiyat : 9 x 4,14TL
Temin süresi 5 gündür.
Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
9786053756026
526568
Dune Çocukları
Dune Çocukları
İthaki Yayınları
33.88
"Tıpkı insan hayatı gibi her gezegenin de bir başlangıcı ve bitişi vardır."

Frank Herbert deneylerden çok deneysel yaklaşımların had safhaya ulaştığı tür içerisindeki "iyi edebiyat iyi edebiyattır"cıları bir araya getiren yeni dalga bilimkurgu akımının en önemli temsilcilerinden. Türün tüm olanaklarını suyunu çıkarana kadar kullandığı Dune serisinin üçüncü kitabı Dune Çocukları din ve güç arasındaki ince çizginin altını çizen sayılı romanlardan.

Paul'ün çöle gidişinin üzerinden dokuz sene geçmiş çöl gezegeni artık yeşillenmeye başlamıştı. Baharat üretimi de giderek artıyordu. Bu değişimlerle beraber çöl terk ediliyor kök salmış âdetlerden sapılıyordu.

Baharatın sağladığı geleceği görme gücünden yoksun kalan Alia İmparatorluk'u kaybetmemek adına elinden geleni yaparken karşısında geçmişinden hesaba katmadığı rakipler bulacaktı. Çölün derinliklerinden çıkagelen Vaiz Paul'ün dinine karşı vaazlar veriyordu. Unutulmayan kan davaları tekrar gün yüzüne çıkacaktı.

Paul'ün ikizleri II. Leto ve Ganimet ise İmparatorluk'un yeni mehdileri olarak yetiştirilmekteydi. Fakat onların da kendi planları vardı.

Dune Çocukları efsanesiyle uzlaşamayan bir gezegenin yörüngede kalma mücadelesi.
Kapat