Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Dünyanın Uyanışı - Şengül Boybaş -Halkkitabevi

Dünyanın Uyanışı

Stok Kodu
9786056882500
Sayfa Sayısı
469
Kapak Türü
Karton Kapak
27,78TL
Taksitli fiyat : 9 x 3,40TL
Stokta var
9786056882500
598811
Dünyanın Uyanışı
Dünyanın Uyanışı
Küsurat
27.78

"Sıradan biri olman sıradışı bir kadere sahip olamayacağın anlamına gelmiyor."

"İnsanın kaderini sevebilmesinin şartı onu anlamasıdır. Anlayamadığımız şeyi sevemeyiz. Hayatının neden bu halde olduğunu bir kere anladın mı kaçınılmaz olarak değişirsin. Sen değişince kaderin de değişir. Değişim anlamanın bir numaralı yan ürünüdür. Meseleye böyle bakınca da kaderimizi anlamanın onu şekillendirmeye giden ilk ve en önemli adım olduğunu söylemek yanlış olmaz."

Bir rüyayla başladı her şey. İki nehrin arasındaki bereketli topraklarda yürüyordu Atiye birden hoş manzara yerini karanlık kan gölü ve çığlıklarla süslenmiş bir senfoniye bıraktı. Toprak ana yeni bir çağa Atiye kendi uyanışına gebeydi. Karanlığın sahibi içindekini çekip çıkarmak için karnına yöneldi ve uyandı Atiye. Hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktı çünkü o da biliyordu ki geçmişin hikâyeleri sonsuza dek gömülü kalamazdı. Ve gerçeğin izlerini sürmek için yola çıktı varacağı yerin sırrını bilmeden... Çünkü insanoğlunun hikâyesinin bittiği yerde onun hikâyesi başlıyordu.

Şengül Boybaş ilk romanı Dünyanın Uyanışı ile okurunu insanlığa çağlar boyunca evsahipliği yapmış kadim topraklara 2018 yılında UNESCO Dünya Mirası listesinde yerini alan Göbeklitepe'nin gizemli hikâyesine davet ediyor. Üzerinde yaşadığımız bereketli toprakları hayatın yanlış yaşanışını ve insanlığın sonsuz kez yenilişinin çarpıcı romanı Dünyanın Uyanışı'nı bir solukta okuyacaksınız!

Kapat