Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%36
Hayvan Çiftliği Ahşap Kutulu-Özel Baskı Celâl Üster Hayvan Çiftliği Ahşap Kutulu-Özel Baskı Celâl Üster Hayvan Çiftliği Ahşap Kutulu-Özel Baskı Celâl Üster Hayvan Çiftliği Ahşap Kutulu-Özel Baskı Celâl Üster Hayvan Çiftliği Ahşap Kutulu-Özel Baskı Celâl Üster Hayvan Çiftliği Ahşap Kutulu-Özel Baskı Celâl Üster

Hayvan Çiftliği Ahşap Kutulu-Özel Baskı

Liste Fiyatı : 150,00TL
İndirimli Fiyat : 96,00TL
Kazancınız : 54,00TL
Taksitli fiyat : 9 x 11,73TL
%36
Temin süresi 5 gündür.
9789750741630
628639
Hayvan Çiftliği Ahşap Kutulu-Özel Baskı
Hayvan Çiftliği Ahşap Kutulu-Özel Baskı
Can Yayınları
96.00

Hayvan Çiftliği Utku Lomlu'nun (Lom Creative) sanat yönetmenliğinde hazırlanan özel baskısı seramik sanatçısı Hülya Sözer'in yaptığı çamurdan heykellerin yer aldığı kitaptaki en çarpıcı sahneleri anlatan görselleriyle her edebiyat tutkununun koleksiyonunda olmayı hak ediyor.

Kitaptan en çarpıcı sahnelerin seçilmesiyle başlayan proje Hayvan Çiftliği'nin masalsı fakat karamsar dünyasını yansıtan heykellerin yapılmasıyla devam etti. Boyutları 10-30 cm arasında değişen heykellerin her biri seramik çamurundan yapıldı ve yaklaşık iki aylık bir sürecin sonunda ortaya çıktı. Orwell'in kaleminden çıkan karakterlerin kişiliğini kusursuz bir şekilde betimleyen bu çamurdan heykeller seçilen sahnelere uygun kurgularla fotoğraflandı.

George Orwell'in modern zaman fablı Hayvan Çiftliği koleksiyonerler için hazırlanan bu özel baskısıyla bir kez daha okurlara kapılarını açıyor.

Kapat