Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Mucitler Okulu Seti 1 - -Halkkitabevi

Mucitler Okulu Seti 1

Stok Kodu
15922253164131
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2020
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
1.Hamur
Dili
Türkçe
125,00TL
%40 İNDİRİM
75,00TL
Taksitli fiyat : 9 x 9,17TL
Temin süresi 5 gündür.
15922253164131
638988
Mucitler Okulu Seti 1
Mucitler Okulu Seti 1
Sihirli Kalem
75.00

1 - Ejdreha Kral 180 Sayfa

Bay Kuş’un macera dolu hikayelerini okumaya hazır mısınız? Görülmeyeni gören, duyulmayanı duyan Bay Kuş; Ejderha Kral adlı ilk hikayesi ile bizi bilinmeyen diyarlara götürüyor.

Bir yanda yemyeşil ağaçlarla, rengarenk çiçeklerle kaplı ormandaki Etyad diyarı. . .

Bu diyarı daha da güzelleştirmek için çabalayan Etyad sakinleri. . .

Diğer yanda ise ağaçların olmadığı, hiçbir canlının yaşamadığı kurak topraklardaki Elin diyarı. . .

Bu diyarın bu kadar kötü olmasına neden olan Elinliler. . .

Haa! Bir de Ejderha Kral var. Yaşayan son ejderha. . .

Bu benzersiz hikayeyi okurken, kitabı elinizden bırakamayacaksınız.


2 - Mucitler Okulu - Komik Bir Facia 192 Sayfa

İlkokula başlamak çok garip! Okula gitmek başlı başına enteresan bir şey. Yeni arkadaşlar ediniyorsun ve bilmediğin şeyleri öğreniyorsun. Bazen hiç gitmek istemiyorum ama kimi zaman da dünyanın en eğlenceli yeri gibi geliyor. Çok kararsızım.
 
Komik facia olur mu demeyin!
 
Sayfaları çevirdikçe hem facia hem de çılgın bir komedinin bir arada olduğuna şahit olacaksınız. Mucitlerin olaylar karşısında kurnaz fikirlerini duyduktan sonra siz de kahkahalara boğulacaksınız.
 
3 - Mucitler Okulu - Minik Profesörler - 232 Sayfa
 
Nasıl bir belaya bulaştığımı daha yeni yeni anlıyorum! Her çocuğun okula gitmemek için kendince bir sebebi vardır. Kimisi Türkçe dersini sevmez, kimisi resim dersini, kimisi de sosyal bilgileri. Ben ise hiç bir dersten hoşlanmıyorum.
Minik Profesörler tam da size göre gibi görünüyor.
Bazen çılgın, bazen mucit, bazen de kederli anıların yaşandığı Mucitler Okulu’na hoş geldiniz.
Evet! Burada zaman tersine işliyor...
 
4- Mucitler Okulu - Tuhaf Sınıf - 200 Sayfa
 
Merhaba! İlkokulda ilk senemi yaşıyorum. Okulda olmakla ilgili düşündüklerimi anlata anlata dilimde tüy bitti. Gerçekten dilimin üstünde tüy yok tabii.
Öyle olsaydı çok komik olurdu. Fakat “dilimde tüy bitti,” büyüklerin bir şeyi defalarca anlattıklarında kullandıkları bir söz. Okul inanılmaz derecede eğlenceli bir yer. Özellikle tenefüslerde her yerde oyun oynayan çocuklar görüyorum...
Evet! Onun adı Yağız. Aman Allah’ım! Bu çocuk mucitlerin efendisi adeta. Yağız ile ilgili ne sırlar öğreneceksiniz bir bilseniz dudaklarınız uçuklar...
 
5 - Mucitler Okulu - Yok Daha Neler! 208 Sayfa
 
Okula başladığım günden beri hayatımda pek çok yenilik oldu. Pek çok şeyi ilk defa okulda yapmaya başladım. Şimdi ise harfleri ve heceleri öğreniyorum. Tıpkı kitap yazarmış gibi. Öğretmenimizin bize öğrettiği şekilde yazı yazmaya çalıştığımda pek de kitaplardakilere benzemiyor. Bizim öğrendiğimiz yazıya, el yazısı ya da güzel yazı diyorlar. Benim yazılarımın pek güzel olduğu söylenemez. Yine de Leyla Öğretmenimiz çok beğeniyor. Bazen hani gözünüzle görseniz bile inanamayacağınız şeyler görürsünüz ya! İşte o günlerden birine tanıklık etmeye hazır olun...
Kapat