Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Sanat’ın NFT Hali - Halkkitabevi

Sanat’ın NFT Hali

Stok Kodu
9786057281326
Boyut
13.5x21
Sayfa Sayısı
80
Baskı
1
Basım Tarihi
2023-02
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
9786057281326
925384
Sanat’ın NFT Hali
Sanat’ın NFT Hali
41.00

Elinizdeki kitap, meraklıları için bu çağı anlamak (NFT ve Sanat) üzere hazırlanmış güzel ve sade bir rehber niteliğindedir. En moda kavramları, tartışmaları, NFT’nin ne olduğu ve sanatla olan ilişkisini göreceğiniz içeriğinde, akademisyen ve sanatçıların görüşlerine de yer verilmiştir. Özellikle, yazarın sürükleyici ve esprili anlatımı, ürkek okurların konuya yaklaşımını yüreklendirmektedir.
Özellikle günümüz sanat konularına ilgi duyan yazarın bir süre önce piyasaya çıkardığı ve içeriğinde akademisyen ve sanatçılarla yaptığı söyleşilere yer verdiği Non-Fungible Token ve Sanat: Sanat Eserinin Biricikliği Fenomeni kitabından farklı olarak, güncel bir sözlüğü, kimi önemli tartışma konuları hakkında kaleme aldığı kendi değerlendirmelerini, sanatçı görüşlerini ve NFT yapma kılavuzu gibi bölümleri de bulmaktayız. 
Bugün, insanoğlunun sınırlarının maksimum erişebildiği gücü ve bu zamanın ifade tavrını deneyimliyoruz. İlerde sınırlarımız genişledikçe çok daha farklı bir evrenden ve sanattan bahsetmek de olası. O zamana kadar, (yazarında deyimiyle; “Yaşanıyorken”) bu zamanı daha iyi anlamamıza yardım etmesi adına hepinize iyi okumalar.

Kapat