Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%71
Sosyal Demokrasi Seti %71 indirimli Eren Erdem

TELE 1Sosyal Demokrasi Seti

Liste Fiyatı : 240,00TL
İndirimli Fiyat : 69,00TL
Kazancınız : 171,00TL
Taksitli fiyat : 9 x 8,43TL
%71
Temin süresi 5 gündür.
1125489633235
630112
Sosyal Demokrasi Seti
Sosyal Demokrasi Seti TELE 1
Halk Kitabevi
69.00

SOSYAL DEMOKRASİ - Necdet Saraç

Sosyal demokrasi iktidarı hayal mi? Yüzyıl kendini yenileyemiyor… "Sosyal demokrasinin iktidarı hayal değil" diyenler 21. yüzyılın "romantikleri" mi? Demokrasi ile sosyalizm idealini birleştiren, eşitlikçi, özgürlükçü başka bir düzen kurmak mümkün mü? 21. yüzyıl böyle bir yüzyıl olabilir mi? "Krizler ne kadar acılı ve tehlikeli olsalar da, savaşların verildiği ve kazanıldığı zeminler" değiller mi?

Dünyada ve Türkiye'de sistemi tartışmadan "devleti ele geçirme" mücadelesi, yerini devleti demokratik ve sosyal olarak yeniden inşa etmeye, demokratikleştirerek dönüştürmeye bırakmalıdır. Bunun da yolu sosyal demokrasinin devrimci bir yaklaşımla kendisini yeniden yapılandırmasından ve "sosyal refah devleti"ni de yeniden tanımlamasından geçmektedir… Sosyal demokrasi yapısı gereği "reformisttir". Reformist taleplerin bile "devrimci sayıldığı" bu dönemde sosyal demokrasi "yıkıcı bir yapıcı" olarak "düzeni değiştirme" şansına sahiptir... Türkiye sosyal demokrasisi değişirse Türkiye değişir. Türkiye değişirse bölge değişir...

İşte bu kitap hem sosyal demokrasinin temel tezlerine sorularla cevap veriyor, hem de 21. yüzyılda "yeni bir düzen"in kurulabileceği "hayalini" tartışmaya açıyor...

 

YÜZLEŞME - Cemal Canpolat

Günümüzün en popüler ve sorun olarak devam eden Aleviler ve Alevilik konusunda; Osmanlı arşivinde bulunan belgeler ışığında ve kendi alanında uzman kişilerle yaptığı program ve röportajlar sonucunda genel durumun ana hatlarını çizmeye çalışmaktadır. Genel olarak günümüzde varolan Aleviliği dışarıdan kendi anlayışına göre tanımlamanın aksine Aleviliği kendi tarihsel gerçekliği ile tanımlamaya çalışmaktadır. Bunu yaparken bu alanda uzman kişiler ve bilimsel yaklaşımla Alevileri kendilerinin hissettiği gibi anlatmaya çalışmaktadır.

 

İKTİDARIN YOLU - Eren Erdem

Eren Erdem’den ezberleri bozan bir çıkış daha. Bu kitap, klasik şablonların ötesinde başka bir tanım yapıyor. Yaşanan tüm krizi çözecek somut analiz ve tahliller içeriyor. Kitap baskıya girmeden önce 10 ayrı kişiye okutuldu. Her biri farklı dünya görüşlerinden olan bu kişilerden, 1 cümle ile kitabı anlatmaları istendi. Kitap bittiğinde ne yapmam gerektiğini anladım. (Öğrenci/Fatma G…)

Gerçekten şaşırdım. Yıllarca yanlış yapmışız. Yanlış bir pozisyon almışız. Değişmeliyiz! (İşçi/Cenk A….)

Umut verici, ne yapmanız ve ne yapmamanız gerektiği konusunda ise ikna edici. (Büro Emekçisi/Derya İ…)

Türkiye’nin nasıl iyileşeceğini artık biliyorum. (Doktor/Salih Y…)

Popülizm kavramını hiç böyle düşünmemiştim. Daha doğrusu okumamışım. Ve nasıl mücadele edileceğini de. (Memur/Kemal Ö…)

Öğrendikleriniz sizi şaşırtacak! (Öğretmen/Lale K…)

Aslında büyük sandığınız güçlerin ne kadar küçük olduğunu ve yenilebilir olduğunu görüyorsunuz… (Mimar/İlknur S…)

Bir kişisel gelişim kitabı düşünün. Her okuyanı peşine takıp sürükleyebilecek bir kitap gibi. (Siyasetçi/ Deniz D…)

Bu kitap; İslamcıyla solcuyu, milliyetçiyle kürdü kısacası tüm kutuplaşmayı yok ediyor. Birleştiriyor. Buna çok ihtiyacımız var! (Yazar/Muharrem K…)

Perdeler açıldı, artık değişim kaçınılmaz! (Hukukçu/Onur C….)

Zihinlerde başlayan değişim, şehrin surlarını kuşattığında… (Eren Erdem)

 

AKSARAY'IN SIRLARI

- Hükümet değil kiralık katil arayan siyasetçi kimdi?
- Tayyip Erdoğan'ın Özal sevgisi nereden kaynaklıyor?
- Erdoğan'ın Mursi'ye verdiği akıl neye mal oldu?
- Aksaray'ı koruyan firma neden İsrail'den seçildi?
- Sadece bir yılda egosunu tatmin için harcadığı para 2.5 katrilyonu nasıl buldu?
- Erdoğan kendisine verilen rolü nasıl gerçek sandı?
- İktidarını sürdürmesi neye bağlı?
- Fethullah Gülen'i ne zaman tutuklatmak istedi?
- Paralel yapılanmayı anlatabilmek için devletin gizli belgeleri Avrupa'ya nasıl sunuldu?
- Ameliyatından sonra görüştüğü bir partinin liderine ne tembihledi?
- Öcalan'ı muhatap alma şartını nasıl kabul etti?
- Emine Hanım Hayrünisa Hanım'a neden "büyük laflar" etme dedi?
- Tayyip Erdoğan Barış Yarkadaş'a neden kızdı?

Kasımpaşa'da yoksul bir evde başlayıp milyar dolarlık Aksaray'a uzanan karanlık sırlarla dolu bir yürüyüşün hikâyesi. 13 yıllık "Erdoğan Rejimi"nin çarpıcı bir anatomisi.
Gazeteci Barış Yarkadaş'tan...

 

EFENDİLER VE UŞAKLARI - Ümit Zileli

Akp döneminde basın...Organize suç şebekesi'ydi. Manşetlerinde iddianame yazdılar. Köşelerinde hüküm verdiler. Ekranlarında infaz ettiler. Polis oldular. Savcı oldular.Hakim oldular.Cellat oldular.Asla gazeteci olmadılar.Mütareke basınını bile mumla arattılar.

Kimi zaman Hasan Tahsin'in iman tahtasına saplanan işgalci süngüsü oldular kimi zaman Kubilay'ın o masum yüzünü bedeninden ayıran yobaz testeresi oldular kimi zaman Madımak'ı ateşe veren kibrit oldular kimi zaman Abdi İpekçi'ye Çetin Emeç'e sıkılan tetik oldular kimi zaman da Uğur Mumcu'ya Ahmet Taner Kışlalı'ya Muammer Aksoy'a Bahriye Üçok'a tuzaklanan kahpe fünye oldular. Kukla oldular. Maşa oldular. İnsan olamadılar. İnsanlara ağır zarar verdiler. İşten attırdılar.

Hapse attırdılar. İntiharlara kahırdan ölümlere sebep oldular. İlerde bu dönemi okuyan gençler hayretle görecektir ki daima iftirayı daima yalanı daima kötülüğü savundular.

Bu kitabın yazarı ise varlığıyla onur duyduğumuz ender gazetecilerden kalmayı başardı. İşsiz bırakıldı sansürlendi yasaklandı ambargolandı tehdit edildi linç edildi. Bedel ödedi. Eğilmedi. Biat etmedi Ümit Zileli.

Efendiye uşak olmadı... Bu dönemi yazmaya en çok hakkı olan gazetecilerden biri oldu.

"Efendiler ve Uşakları"nın bugünkü nesillerin utanç vesikası olarak gelecek nesillere ibret vesikası olacağından eminim.

-Yılmaz Özdil-

 

MUHALİF BİR EKONOMİSTİN GÜNCESİ - Atilla Yeşilada

Muhalifim çünkü düşünüyorum değerli okur...

Muhalifim öyleyse varım...

AKP ve onun besleyip kontrol ettiği medya sayesinde zaten çok cılız bir güdü olan "kritik düşünme" ve "yapıcı eleştiri" huyumuzu tümüyle yitirmiş durumdayız. Odin bizi affetsin cumhurbaşkanının yüksek faizin yüksek enflasyona neden olduğunu iddia ettiği; isminin başında "Prof" titri olan yüksek tirajlı gazetelerde köşe tutan koca adamların da "ya öyledir valla" diyebildikleri Alis'in Harikalar Ülkesinde'yim nasıl muhalif olmayayım?

Muhalif olmak bir vatan hizmeti... Gerek gazeteci gerekse ekonomist kimliğimle benim görevim hükümet ve kudret sahiplerinin icraatlarını övmek olmamalı. Översem iyice şımarıp daha da büyük hatalar yaparlar. Makalelerimi okuduğunuzda Türkiye'nin nasıl adım adım sefalete sürüklendiğini göreceksiniz. Yapılan hataları sifonlanan fonları eşe-dosta dağıtılan pozisyonlar ve ihaleleri biz yazmasak halk nasıl öğrenecek? Modern bir toplum güçlü bir muhalif basın olmadan nasıl demokratik kararlar verebilir?

Türkiye bir türlü muhalif düşünce ile ekonomik kalkınma arasındaki sıkı bağlantıyı da çözemedi. Bir şeyi keşfetmek için önce varolandan memnuniyetsizlik duymak lazım. Varolanı sorgulamak sürekli eskiyi eleştirip yeni düşünce üretmek inkişaftır. Einstein de muhalifti Steve Jobs da...

Ben çok yürekli bir insan değilim öyle meydanlara inip şimdilerde yapılan zulmü protesto edecek halim yok. Ama yarın tarihin bu dönemde yapılan haksızlıklara sessiz kalan her düşünürü yargılayacağını çok iyi biliyorum. Türkiye'nin nesiller boyunca sefalete mahkum edilmesine sessiz kalmanın bir insanlık suçu olduğuna inanıyorum.

Bu nedenle de karınca kararınca muhalefet görevimi icra ediyorum. Sizi bilgilendirmek için... Hükümeti uyarmak için... Tarihe not düşmek için...

-Atilla Yeşilada-

 

ATATÜRK, TÜRK DÜNYASI VE MAZLUM MİLLETLER - Barış Doster

Türkiye Cumhuriyeti, tarihin bir kırılma noktasında, dünya ve bölge dengelerinin altüst olduğu bir süreçte, hem savaş verip, hem de devrim yaparak kurulmuş bir ulus devlettir.

Antiemperyalist bir öz içeren Milli Mücadele, İstiklal-i Tam, Hakimiyet-i Milliye ve Misak-ı Milli sacayağı üzerinde yükselen bir devlet kurmak amacıyla yapılmıştır.

Bu bağlamda Kemalist önderlik, Misak-ı Milli sınırları dışında yaşayan Türklere de, tarihi, ulusal, kültürel yakınlık ve işbirliği bakış açısının yanı sıra, mazlum milletler dayanışması ve antiemperyalizm penceresinden bakmıştır. Gerçekçi, kararlı, tutarlı,diplomasinin inceliklerini iyi bilen ve pragmatik bir önder olan Gazi, Orta Asya ve Kafkasya'ya, ittihat ve Terakki'nin yöneticileri gibi, maceracı, hayalci, duygusal, yayılmacı siyasetlerle yaklaşmamıştır.

Bu kitap, Türkiye'nin Kıbrıs'ta, Ege'de, lrak'ın kuzeyinde büyük sorunlarla boğuştuğu, Süleymaniye'de Türk askerinin başına, kimilerinin "stratejik ortağımız" olarak nitelediği ABD askerlerince çuval geçirildiği, sözde Ermeni soykırımı tasarısının NATO ve AB üyesi bazı ülkelerin ulusal parlamen­tolarında görüşülüp benimsendiği, Türkiye Cumhuriyeti'nin bağımsızlık senedi olan Lozan Antlaşması'na aykırı önerilerin dayatmaya dönüştüğü, Fener Rum Patrikhanesi'nin ekümenik olması için çalışmaların sürdüğü, ABD'nin en yetkili ağızlarının Türkiye'den sık sık "İslam Cumhuriyeti" olarak sözedip, ülkemizi, "ılımlı İslami modele" örnek olarak gösterdiği, ulusal egemenliğimizin aşındığı, yurttaşlık bağı ve üstkimliğinin zayıflatılıp, küreselleşme, demokrasi ve özgürlük adına altkimliklerin öne çıkarılarak, etnik ve dinsel temelli kavgaların adeta kışkırtıldığı bir ortamda hazırlanmıştır.

 • Açıklama
  • SOSYAL DEMOKRASİ - Necdet Saraç

   Sosyal demokrasi iktidarı hayal mi? Yüzyıl kendini yenileyemiyor… "Sosyal demokrasinin iktidarı hayal değil" diyenler 21. yüzyılın "romantikleri" mi? Demokrasi ile sosyalizm idealini birleştiren, eşitlikçi, özgürlükçü başka bir düzen kurmak mümkün mü? 21. yüzyıl böyle bir yüzyıl olabilir mi? "Krizler ne kadar acılı ve tehlikeli olsalar da, savaşların verildiği ve kazanıldığı zeminler" değiller mi?

   Dünyada ve Türkiye'de sistemi tartışmadan "devleti ele geçirme" mücadelesi, yerini devleti demokratik ve sosyal olarak yeniden inşa etmeye, demokratikleştirerek dönüştürmeye bırakmalıdır. Bunun da yolu sosyal demokrasinin devrimci bir yaklaşımla kendisini yeniden yapılandırmasından ve "sosyal refah devleti"ni de yeniden tanımlamasından geçmektedir… Sosyal demokrasi yapısı gereği "reformisttir". Reformist taleplerin bile "devrimci sayıldığı" bu dönemde sosyal demokrasi "yıkıcı bir yapıcı" olarak "düzeni değiştirme" şansına sahiptir... Türkiye sosyal demokrasisi değişirse Türkiye değişir. Türkiye değişirse bölge değişir...

   İşte bu kitap hem sosyal demokrasinin temel tezlerine sorularla cevap veriyor, hem de 21. yüzyılda "yeni bir düzen"in kurulabileceği "hayalini" tartışmaya açıyor...

    

   YÜZLEŞME - Cemal Canpolat

   Günümüzün en popüler ve sorun olarak devam eden Aleviler ve Alevilik konusunda; Osmanlı arşivinde bulunan belgeler ışığında ve kendi alanında uzman kişilerle yaptığı program ve röportajlar sonucunda genel durumun ana hatlarını çizmeye çalışmaktadır. Genel olarak günümüzde varolan Aleviliği dışarıdan kendi anlayışına göre tanımlamanın aksine Aleviliği kendi tarihsel gerçekliği ile tanımlamaya çalışmaktadır. Bunu yaparken bu alanda uzman kişiler ve bilimsel yaklaşımla Alevileri kendilerinin hissettiği gibi anlatmaya çalışmaktadır.

    

   İKTİDARIN YOLU - Eren Erdem

   Eren Erdem’den ezberleri bozan bir çıkış daha. Bu kitap, klasik şablonların ötesinde başka bir tanım yapıyor. Yaşanan tüm krizi çözecek somut analiz ve tahliller içeriyor. Kitap baskıya girmeden önce 10 ayrı kişiye okutuldu. Her biri farklı dünya görüşlerinden olan bu kişilerden, 1 cümle ile kitabı anlatmaları istendi. Kitap bittiğinde ne yapmam gerektiğini anladım. (Öğrenci/Fatma G…)

   Gerçekten şaşırdım. Yıllarca yanlış yapmışız. Yanlış bir pozisyon almışız. Değişmeliyiz! (İşçi/Cenk A….)

   Umut verici, ne yapmanız ve ne yapmamanız gerektiği konusunda ise ikna edici. (Büro Emekçisi/Derya İ…)

   Türkiye’nin nasıl iyileşeceğini artık biliyorum. (Doktor/Salih Y…)

   Popülizm kavramını hiç böyle düşünmemiştim. Daha doğrusu okumamışım. Ve nasıl mücadele edileceğini de. (Memur/Kemal Ö…)

   Öğrendikleriniz sizi şaşırtacak! (Öğretmen/Lale K…)

   Aslında büyük sandığınız güçlerin ne kadar küçük olduğunu ve yenilebilir olduğunu görüyorsunuz… (Mimar/İlknur S…)

   Bir kişisel gelişim kitabı düşünün. Her okuyanı peşine takıp sürükleyebilecek bir kitap gibi. (Siyasetçi/ Deniz D…)

   Bu kitap; İslamcıyla solcuyu, milliyetçiyle kürdü kısacası tüm kutuplaşmayı yok ediyor. Birleştiriyor. Buna çok ihtiyacımız var! (Yazar/Muharrem K…)

   Perdeler açıldı, artık değişim kaçınılmaz! (Hukukçu/Onur C….)

   Zihinlerde başlayan değişim, şehrin surlarını kuşattığında… (Eren Erdem)

    

   AKSARAY'IN SIRLARI

   - Hükümet değil kiralık katil arayan siyasetçi kimdi?
   - Tayyip Erdoğan'ın Özal sevgisi nereden kaynaklıyor?
   - Erdoğan'ın Mursi'ye verdiği akıl neye mal oldu?
   - Aksaray'ı koruyan firma neden İsrail'den seçildi?
   - Sadece bir yılda egosunu tatmin için harcadığı para 2.5 katrilyonu nasıl buldu?
   - Erdoğan kendisine verilen rolü nasıl gerçek sandı?
   - İktidarını sürdürmesi neye bağlı?
   - Fethullah Gülen'i ne zaman tutuklatmak istedi?
   - Paralel yapılanmayı anlatabilmek için devletin gizli belgeleri Avrupa'ya nasıl sunuldu?
   - Ameliyatından sonra görüştüğü bir partinin liderine ne tembihledi?
   - Öcalan'ı muhatap alma şartını nasıl kabul etti?
   - Emine Hanım Hayrünisa Hanım'a neden "büyük laflar" etme dedi?
   - Tayyip Erdoğan Barış Yarkadaş'a neden kızdı?

   Kasımpaşa'da yoksul bir evde başlayıp milyar dolarlık Aksaray'a uzanan karanlık sırlarla dolu bir yürüyüşün hikâyesi. 13 yıllık "Erdoğan Rejimi"nin çarpıcı bir anatomisi.
   Gazeteci Barış Yarkadaş'tan...

    

   EFENDİLER VE UŞAKLARI - Ümit Zileli

   Akp döneminde basın...Organize suç şebekesi'ydi. Manşetlerinde iddianame yazdılar. Köşelerinde hüküm verdiler. Ekranlarında infaz ettiler. Polis oldular. Savcı oldular.Hakim oldular.Cellat oldular.Asla gazeteci olmadılar.Mütareke basınını bile mumla arattılar.

   Kimi zaman Hasan Tahsin'in iman tahtasına saplanan işgalci süngüsü oldular kimi zaman Kubilay'ın o masum yüzünü bedeninden ayıran yobaz testeresi oldular kimi zaman Madımak'ı ateşe veren kibrit oldular kimi zaman Abdi İpekçi'ye Çetin Emeç'e sıkılan tetik oldular kimi zaman da Uğur Mumcu'ya Ahmet Taner Kışlalı'ya Muammer Aksoy'a Bahriye Üçok'a tuzaklanan kahpe fünye oldular. Kukla oldular. Maşa oldular. İnsan olamadılar. İnsanlara ağır zarar verdiler. İşten attırdılar.

   Hapse attırdılar. İntiharlara kahırdan ölümlere sebep oldular. İlerde bu dönemi okuyan gençler hayretle görecektir ki daima iftirayı daima yalanı daima kötülüğü savundular.

   Bu kitabın yazarı ise varlığıyla onur duyduğumuz ender gazetecilerden kalmayı başardı. İşsiz bırakıldı sansürlendi yasaklandı ambargolandı tehdit edildi linç edildi. Bedel ödedi. Eğilmedi. Biat etmedi Ümit Zileli.

   Efendiye uşak olmadı... Bu dönemi yazmaya en çok hakkı olan gazetecilerden biri oldu.

   "Efendiler ve Uşakları"nın bugünkü nesillerin utanç vesikası olarak gelecek nesillere ibret vesikası olacağından eminim.

   -Yılmaz Özdil-

    

   MUHALİF BİR EKONOMİSTİN GÜNCESİ - Atilla Yeşilada

   Muhalifim çünkü düşünüyorum değerli okur...

   Muhalifim öyleyse varım...

   AKP ve onun besleyip kontrol ettiği medya sayesinde zaten çok cılız bir güdü olan "kritik düşünme" ve "yapıcı eleştiri" huyumuzu tümüyle yitirmiş durumdayız. Odin bizi affetsin cumhurbaşkanının yüksek faizin yüksek enflasyona neden olduğunu iddia ettiği; isminin başında "Prof" titri olan yüksek tirajlı gazetelerde köşe tutan koca adamların da "ya öyledir valla" diyebildikleri Alis'in Harikalar Ülkesinde'yim nasıl muhalif olmayayım?

   Muhalif olmak bir vatan hizmeti... Gerek gazeteci gerekse ekonomist kimliğimle benim görevim hükümet ve kudret sahiplerinin icraatlarını övmek olmamalı. Översem iyice şımarıp daha da büyük hatalar yaparlar. Makalelerimi okuduğunuzda Türkiye'nin nasıl adım adım sefalete sürüklendiğini göreceksiniz. Yapılan hataları sifonlanan fonları eşe-dosta dağıtılan pozisyonlar ve ihaleleri biz yazmasak halk nasıl öğrenecek? Modern bir toplum güçlü bir muhalif basın olmadan nasıl demokratik kararlar verebilir?

   Türkiye bir türlü muhalif düşünce ile ekonomik kalkınma arasındaki sıkı bağlantıyı da çözemedi. Bir şeyi keşfetmek için önce varolandan memnuniyetsizlik duymak lazım. Varolanı sorgulamak sürekli eskiyi eleştirip yeni düşünce üretmek inkişaftır. Einstein de muhalifti Steve Jobs da...

   Ben çok yürekli bir insan değilim öyle meydanlara inip şimdilerde yapılan zulmü protesto edecek halim yok. Ama yarın tarihin bu dönemde yapılan haksızlıklara sessiz kalan her düşünürü yargılayacağını çok iyi biliyorum. Türkiye'nin nesiller boyunca sefalete mahkum edilmesine sessiz kalmanın bir insanlık suçu olduğuna inanıyorum.

   Bu nedenle de karınca kararınca muhalefet görevimi icra ediyorum. Sizi bilgilendirmek için... Hükümeti uyarmak için... Tarihe not düşmek için...

   -Atilla Yeşilada-

    

   ATATÜRK, TÜRK DÜNYASI VE MAZLUM MİLLETLER - Barış Doster

   Türkiye Cumhuriyeti, tarihin bir kırılma noktasında, dünya ve bölge dengelerinin altüst olduğu bir süreçte, hem savaş verip, hem de devrim yaparak kurulmuş bir ulus devlettir.

   Antiemperyalist bir öz içeren Milli Mücadele, İstiklal-i Tam, Hakimiyet-i Milliye ve Misak-ı Milli sacayağı üzerinde yükselen bir devlet kurmak amacıyla yapılmıştır.

   Bu bağlamda Kemalist önderlik, Misak-ı Milli sınırları dışında yaşayan Türklere de, tarihi, ulusal, kültürel yakınlık ve işbirliği bakış açısının yanı sıra, mazlum milletler dayanışması ve antiemperyalizm penceresinden bakmıştır. Gerçekçi, kararlı, tutarlı,diplomasinin inceliklerini iyi bilen ve pragmatik bir önder olan Gazi, Orta Asya ve Kafkasya'ya, ittihat ve Terakki'nin yöneticileri gibi, maceracı, hayalci, duygusal, yayılmacı siyasetlerle yaklaşmamıştır.

   Bu kitap, Türkiye'nin Kıbrıs'ta, Ege'de, lrak'ın kuzeyinde büyük sorunlarla boğuştuğu, Süleymaniye'de Türk askerinin başına, kimilerinin "stratejik ortağımız" olarak nitelediği ABD askerlerince çuval geçirildiği, sözde Ermeni soykırımı tasarısının NATO ve AB üyesi bazı ülkelerin ulusal parlamen­tolarında görüşülüp benimsendiği, Türkiye Cumhuriyeti'nin bağımsızlık senedi olan Lozan Antlaşması'na aykırı önerilerin dayatmaya dönüştüğü, Fener Rum Patrikhanesi'nin ekümenik olması için çalışmaların sürdüğü, ABD'nin en yetkili ağızlarının Türkiye'den sık sık "İslam Cumhuriyeti" olarak sözedip, ülkemizi, "ılımlı İslami modele" örnek olarak gösterdiği, ulusal egemenliğimizin aşındığı, yurttaşlık bağı ve üstkimliğinin zayıflatılıp, küreselleşme, demokrasi ve özgürlük adına altkimliklerin öne çıkarılarak, etnik ve dinsel temelli kavgaların adeta kışkırtıldığı bir ortamda hazırlanmıştır.

   Stok Kodu
   :
   1125489633235
   Kapak Türü
   :
   Karton Kapak
   Kağıt Türü
   :
   2. Hamur
   Dili
   :
   Türkçe
 • Taksit Seçenekleri
  • Axess Kartlar
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   69,00   
   69,00   
   2
   35,88   
   71,76   
   3
   24,38   
   73,14   
   6
   12,42   
   74,52   
   9
   8,43   
   75,90   
   Finansbank Kartları
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   69,00   
   69,00   
   2
   35,88   
   71,76   
   3
   24,38   
   73,14   
   6
   12,42   
   74,52   
   9
   8,43   
   75,90   
   Bonus Kartlar
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   69,00   
   69,00   
   2
   35,88   
   71,76   
   3
   24,38   
   73,14   
   6
   12,42   
   74,52   
   9
   8,43   
   75,90   
   Paraf Kartlar
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   69,00   
   69,00   
   2
   35,88   
   71,76   
   3
   24,38   
   73,14   
   6
   12,42   
   74,52   
   9
   8,43   
   75,90   
   Maximum Kartlar
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   69,00   
   69,00   
   2
   35,88   
   71,76   
   3
   24,38   
   73,14   
   6
   12,42   
   74,52   
   9
   8,43   
   75,90   
   World Kartlar
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   69,00   
   69,00   
   2
   35,88   
   71,76   
   3
   24,38   
   73,14   
   6
   12,42   
   74,52   
   9
   8,43   
   75,90   
   Diğer Kartlar
   Taksit Sayısı
   Taksit tutarı
   Genel Toplam
   Tek Çekim
   69,00   
   69,00   
   2
   -   
   -   
   3
   -   
   -   
   6
   -   
   -   
   9
   -   
   -   
 • Yorumlar
  • Yorum yaz
   Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş.
 • Yayınevinin Diğer Kitapları
Kapat