Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%35
Sözler'den Dersler 6

Sözler'den Dersler 6

Liste Fiyatı : 30,00TL
İndirimli Fiyat : 19,50TL
Kazancınız : 10,50TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,38TL
%35
Temin süresi 5 gündür.
9789752613966
591090
Sözler'den Dersler 6
Sözler'den Dersler 6
Zafer Yayınları
19.50

Sözler'den Dersler Dizisi'nin gayesini beş esasta özetleyebiliriz:

Birincisi: Zamanımızın ihtiyaçlarına göre telif edilmiş bir Kur'an tefsiri olan Risale-i Nur ışığında imanî ve İslâmî meselelere dair çok sorulan sorulara cevap vermek anlaşılmayan yahut yanlış anlaşılan konulara herkesin anlayacağı berrak bir anlatım ile ışık tutmak.

İkincisi: Risale-i Nur'un bir arada okunup müzakere edildiği ders halkalarına iştirak etme fırsatı bulamayanlar için yazılı bir sohbet imkânı sunmak.

Üçüncüsü: Özellikle genç Risale-i Nur okuyucularının bu kıymetli eserlerde izah edilen iman derslerini daha iyi anlayabilmelerine yardımcı olmak.

Dördüncüsü: Üzerine Risale-i Nur'dan iman dersleri yapma görevi düşmüş ve taşın altına elini koymuş gayretli Nur talebelerine yardımcı olmak.

Beşincisi: Risale-i Nur kitaplarının ismini duymuş fakat bu kıymetli eserler hakkında yeterli derecede bilgi edinememiş kimseler için Külliyat'ın muhtevasına dair tatmin edici bir kaynak vazifesi görmek.

Bu beş mühim gayenin de ortak noktası Risale-i Nur'un kurtarıcı sayfaları arasındaki imanî konuların anlaşılması anlatılması ve herkese ulaştırılmasıdır...

Kapat