Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%40
Aşktan Kaçış: Asil Korsanlar Serisi-3 Jennifer Royce

Aşktan Kaçış: Asil Korsanlar Serisi-3

Liste Fiyatı : 40,00TL
İndirimli Fiyat : 24,00TL
Kazancınız : 16,00TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,93TL
9786057522795
624386
Aşktan Kaçış: Asil Korsanlar Serisi-3
Aşktan Kaçış: Asil Korsanlar Serisi-3
Parola Yayınları
24.00

Cemiyet kurallarına baş kaldıran Beatrice Conner iffetli bir genç kızın gitmemesi gereken mekanlarda bulunarak özgürlüğünü kısıtlayan prangalardan kurtulmaya çalışmaktadır. Ağabeyinin en yakın arkadaşı Leinster Dükü Sean O'Sullivan namıdiğer İspiyoncu Dük gittiği her yerde karşısına çıkmaya başlayıncaya kadar hayatını bu ufak tefek kaçışlarla renklendirmektedir.Geçmişe olan kırgınlığını uslanmaz hovarda ve serserilik maskesi ardına saklayan bir adam.Gizemli hayatı hafife alan serseri bir adam olan Sran O'Sullivan'ın Asil Korsanlar'a katılmasına ve Majesterilerinden aldığı unvana rağmen tek bildiği yaşam tarzı Londra'nın batakhaneleri ve denizlerdir. Gittiği berbat mekanlarda en yakın arkadaşının kız kardeşiyle karşılaşmaya başladığında dış kabuğunun altında saklanan duyarlı adamortaya çıkar.Geçmişe yapılan yolculuk.

İrlanda'ya bir daha dönmemeye yemin etmiş olan genç adam bu yemini bozması gerektiğinde geçmişle son hesaplaşması için gerekli olan her önlemi almıştır.

Tek şey hariç... Korumaya takıntılı olduğu be bütün zaaflarını ortaya çıkartan Beatrice Conner'in son yaptığı davranışla bu yolculuk genç kıza duyduğu tutku ve geçmişe olan nefret arasında sıkışıp kalacaktır.

İkisini de içinden çıkılması güç bir duruma düşüren olayların mimarı olan Yeraltı Cadısı'na vereceği dersi hayatı boyunca unutmamasını sağlayacak olan genç adam aynı zamanda kendi tutkusunun da dizginlenemez olduğunu öğrenmek üzeredir.

Kapat