Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Atlas Of Al Asma Ul Husna (İngilizce Esmaü’l Hüsna Atlası) - Halkkitab

Atlas Of Al Asma Ul Husna (İngilizce Esmaü’l Hüsna Atlası)

Stok Kodu
9786258268775
Boyut
23.5x30.5
Sayfa Sayısı
112
Baskı
1
Basım Tarihi
2024-04
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
1. Hamur
750,00TL
%28 İNDİRİM
540,00TL
Taksitli fiyat : 9 x 66,00TL
Stokta var
9786258268775
978814
Atlas Of Al Asma Ul Husna (İngilizce Esmaü’l Hüsna Atlası)
Atlas Of Al Asma Ul Husna (İngilizce Esmaü’l Hüsna Atlası)
540.00

Embark on a captivating journey through the 99 names and attributes of Allah, written especially for young hearts and minds. Beautifully illustrated, this book is designed to introduce children aged 7 and up to the profound meanings and lessons inherent in Allah's names. Each name is presented in a simple, engaging manner, encouraging young readers to reflect on these divine qualities and understand their significance in everyday life.

Through these pages, children will not only learn the names of Allah but also how to incorporate these attributes into their own actions and thoughts. A wonderful resource for parents and educators or a perfect addition to at-home libraries, the Asma-ul-Husna Atlas can help to instill a sense of divine connection and moral values in the hearts of young ones. 

Whether read together as a family or explored independently, this book promises to be a cherished companion in your child's spiritual growth, nurturing their faith, and deepening their understanding of Islamic teachings.

 -
Özellikle genç kalpler ve zihinler için yazılmış bu eserle, Allah'ın 99 ismi ve sıfatları arasında büyüleyici bir yolculuğa çıkın. Harika çizimleriyle bu kitap, 7 yaş ve üstü çocuklara Allah'ın isimlerinin derin anlamlarını ve onlardan çıkarılacak dersleri anlatmak için tasarlandı.

Her isim basit ve ilgi çekici bir şekilde sunuluyor ve genç okuyucuları bu ilahî nitelikler üzerinde düşünmeye, bunların günlük yaşamdaki önemini anlamaya teşvik ediyor.

Bu sayfalar aracılığıyla çocuklar sadece Allah'ın isimlerini öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda bu sıfatları kendi eylem ve düşüncelerine nasıl dâhil edeceklerini de öğrenecekler.

Ebeveynler ve eğitimciler için harika bir kaynak ve evdeki kütüphanelere mükemmel bir katkı olan Esmâü’l Hüsnâ Atlası, gençlerin kalplerindeki Allah ile olan bağı derinleştirmeyi ve onlara ahlâkî değerler aşılamayı hedeflemektedir.

İster ailece birlikte okunsun, ister bağımsız olarak keşfedilsin bu kitap; çocuğunuzun ruhsal gelişiminde, imanının beslenmesinde ve İslâmî öğretileri daha derinden anlaması için değerli bir yol arkadaşı olmayı vaat ediyor.

Kapat