Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Buyurun Sayın İnce - Muharrem İnce -Halkkitabevi

Buyurun Sayın İnce

Stok Kodu
9786059350433
Sayfa Sayısı
168
Basım Tarihi
2016
Kapak Türü
Karton Kapak
Dili
Türkçe
25,00TL
%45 İNDİRİM
13,75TL
Taksitli fiyat : 9 x 1,68TL
Stokta var
9786059350433
511891
Buyurun Sayın İnce
Buyurun Sayın İnce
Halk Kitabevi
13.75

Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde çoğunluğu oluşturan grup yönetme krizine girdiğinde muhalefetin temsil hakkını elinden almaya çalışır. Fakat bazı milletvekilleri her türlü engellemelere rağmen kendine özgü yöntemlerle sesini duyurmanın bir yolunu bulur ve muhatabını şaşkına çevirmeyi başarır. Böyle biri ortaya çıktığında ise halk kendisini en iyi onun temsil ettiğini düşünür; sempatiyle izler sever ve destekler. Ancak iktidar ve meclis yönetimi cesaretini haklılığından alan bu tür milletvekillerinden pek hoşlanmaz; kırmızı koltuğunu boş görmekten mutlu olur. Fakat o sırasını hiç terk etmez; her zaman muhatabının karşısında çoğunluk gibi belirir.

Muharrem İnce hiç kuşkusuz son yılların bu tanıma en uygun milletvekillerinden biridir. Galiba onu farklı kılan üzerine gittiği her konuyu sıkı bir takibe alması ve akılda kalacak etkili bir yöntemle anlatmasıdır. AKP gibi radikal eğilimlerini her fırsatta yaşama geçirmeye çalışan bir partinin büyük çoğunluğu oluşturduğu TBMM'de bulunması büyük bir şans.

"-Buyurun Sayın İnce" CHP milletvekili Muharrem İnce'nin meclis çalışmalarına nasıl hazırlandığını; ne olup bittiğini göremediğimiz o taş binada rakipleriyle girdiği mücadelenin geri planını anlamamıza ışık tutuyor. Aynı zamanda Muharrem İnce'yi daha yakından tanıma olanağı da edinmiş oluyorsunuz. Hem de kendi kaleminden...

Kapat