Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
%45
İsyanlar İhtilaller Darbeler- Komplo Teorileri 4 %25 indirimli Erol Mü

İsyanlar İhtilaller Darbeler- Komplo Teorileri 4Komplo Teorileri 4

Liste Fiyatı : 40,00TL
İndirimli Fiyat : 22,00TL
Kazancınız : 18,00TL
Taksitli fiyat : 9 x 2,69TL
%45
Temin süresi 5 gündür.
9786059331074
521889
İsyanlar İhtilaller Darbeler- Komplo Teorileri 4
İsyanlar İhtilaller Darbeler- Komplo Teorileri 4 Komplo Teorileri 4
Asi Kitap
22.00
Komplo Teorisi yazmak bir düşünme yöntemidir. Pek çok kişi tarafından da ne hikmetse son derece olumsuz karşılanır. Oysa komployu kuranlar görmemizi istedikleri her şeyi "aynanın önüne" koyarlar. Bizler bu görüntüyle uğraşırken aynanın arkasına bakmak hiç aklımıza gelmez.

Türkiye'de aynanın arkasını merak edenlerin başında gelen Erol Mütercimler 2001 yılında KOMPLO TEORİLERİ adıyla ilk dergiyi çıkaran yine ilk olarak KOMPLO TEORİLERİ logosuyla Habertürk televizyonunda 2003 yılından itibaren ilgiyle izlenmiş olan televizyon programını yapan önemli bir akademisyen ve gazetecidir.

Mütercimler alışılmışın tam tersine şunu söylüyor; eğer ortada komplo yani gerçek olay yoksa "komplo teorisi" yazamazsınız!

KOMPLO TEORİSİ serisinin dördüncü cildinde özellikle Türkiye'de son 60 yılda ortaya çıkan isyanlar- ihtilâller ile askeri ve sivil darbeler kısacası Türk milletine ve Türkiye Cumhuriyeti'ne karşı kurulan komplolar aynanın arkasından önüne çıkarılmaktadır...

Batı'lı strateji merkezlerinin Pentagon'un NATO'nun CIA'nın karanlık koridorlarında yapılan planların Türkiye'deki işbirlikçisi olan cemaat ve tarikat önderlerine ek olarak üst rütbeli subay politikacı gazeteci ile çok sayıda akademisyenin kurdukları komplolar bu kitapta açığa çıkarılmaktadır.

Neşeli "Zeytin yağlı yiyemem aman..." türküsünü besteletenler ile askeri ve sivil darbeleri yaptıranlar... Ergenekon Balyoz Askeri Casusluk Poyrazköy Kumpaslarını ve "15 Temmuz 2016" komplosunu kurduranlar aynı odak mensuplarıdır...

Okuyunca şaşıracaksınız. Tüm komploların kolaylıkla uygulanışının nedeni proje partiler midir? sorusunun yanıtını merak edenlere... Hürriyet ve İtilaf İttihad-ı Muhammedi ve DP ANAP MNP-MSP MHP HDP AKP hepsi birer proje partileridir!..
Kapat