Karanlıkla Gelen Sen Nisanur Ayaz

Karanlıkla Gelen Sen

Stok Kodu
9786059398541
Sayfa Sayısı
480
Basım Tarihi
2017
Kapak Türü
Karton Kapak
32,41TL
%50 İNDİRİM
16,21TL
Taksitli fiyat : 9 x 1,98TL
Stokta var
Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
9786059398541
558613
Karanlıkla Gelen Sen
Karanlıkla Gelen Sen
Parola Yayınları
16.21

"Karanlıksın... Siyahın asil yalnızlığında boğuluyorsun. Ölümün kokusu sinmiş üzerine. Fakat ben senden de siyahım. Acılarımın körelmiş yanık kokusu sarmış etrafımı. Tükeniyorum yavaş yavaş ne karanlıkla büyüyen sen karanlığın dibine batmış bu aciz kadını kurtarabilirsin ne de bu kadın seni..."

"... Bilmelisin ki Yiğit Kılıç karanlık karanlığın kurtarıcısı olamaz."

Bir yangında ailesini kaybeden ve yaşamına en yakın arkadaşının ailesi ile devam eden Çiğdem; çocukluğundan beri yüreğinde büyüyen yarasını geçmişinin bedenine verdiği acıyı başarıya dönüştürmeyi başarmış yetenekli bir mimardır. Artık her daim desteğini aldığı insanların gölgesinden çıkmak isteyen Çiğdem ülkenin en kıdemli şirketinde başarısı ve soğuk karakteri ile nam salmış Yiğit Kılıç'ın yanında çalışmaya başlar. Zaman geçtikçe soğuk davranışlarını yalnızca Çiğdem'e gösteremeyen Yiğit ve yavaş yavaş adama kapılmaya başlayan Çiğdem; kendilerini büyük bir aşkın içinde bulurlar ve bu aşkın onları nereye götüreceğini bilemezler.

Ya içinde bulundukları karanlık kuyunun en dibine batacak ya da o karanlık kuyudan birbirlerine tutunarak kurtulacaklardı.

Editör: M. Murat Sezer

İç Tasarım: Eylül Bahar

Kapat