Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Mucitler Okulu Seti 2 - Halkkitabevi

Mucitler Okulu Seti 2

Stok Kodu
15922257864211
Basım Yeri
İstanbul
Basım Tarihi
2020
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
1.Hamur
Dili
Türkçe
15922257864211
638989
Mucitler Okulu Seti 2
Mucitler Okulu Seti 2
99.90
1 - Mucitler Okulu - Siber Kabus - 184 Sayfa
 
Okulun nasıl bir yer olduğunu ancak okula gidenler anlar! Ben okula bu sene başladım ve sandığım gibi kötü bir yer olmadığını gördüm. Bazen çok karmaşık olabiliyor ama yine de kötü değil.
Türkçe derslerinde el, el ele, Ela lale al gibi şeyler yazıp okuyoruz. “Neden Ela sürekli lale alıyor
Öğretmenim?” diye sorduğumda Leyla Öğretmenim bana “Siz heceleri öğrenebilesiniz diye ” dedi.
Siber Kâbus olur mu? demeyin!
Mucitler Okulu’nda neler oluyor bir anlatsam
küçük dilinizi yutardınız..
 
2 - Mucitler Okulu - Herşeyin Teorisi 215 Sayfa
 
Hayatım okula başladığım ilk gün tamamen değişti. Sadece yeni arkadaşlar edindiğim için değil. Okula gitmek için erken uyanmak bile çok büyük bir değişim ve bu bazen işkence haline gelebiliyor.
Uyumayı ne kadar çok sevdiğimi okula başlayınca anladım.
 
Her şeyin bir teorisi vardır. Heyecan ve başarınında. İşte bu macerada mucitlerimiz başarının teorisini bulmaya çalışacaklar.
 
Hepimiz merakla takipteyiz... 
 
3 - Mucitler Okulu - Sıkı Dostlar - 200 Sayfa
 
Birkaç hafta öncesine kadar okulun bu kadar heyecan verici bir yer olduğunu hayal bile edemezdim. Irmak, zamanının büyük bir bölümünü derslerle ilgilenerek geçiriyor. Aynı zamanda çok iyi kalpli. Onun en iyi arkadaşı ise Suzan. Suzan, fena bir kız sayılmaz ama sürekli kötü bir şeyler olacağını düşünmesi bazen sorun oluyor...
Mucitlerin hepsi çok sıkı dost oldular. Muhakkak sizin de sıkı dostlarınız vardır. Ama mucitlerin dostlukları sadece tenefüslerde çekirdek çitlemekten ibaret değil! Bütün mucitler, fikir icatlarını birbirleri arasında anlatarak tatlı bir çekişmenin içine giriyorlar. Biz de sessizce bu tatlı çekişmeye şahit olacağız...
 
4 - Mucitler Okulu - Okul Bitiyor - 200 Sayfa
 
Kendimi bildim bileli zaman kavramıyla ilgili sorunlarım olmuştur. Örneğin çoğu zaman iyi geceler yerine günaydın; iyi akşamlar yerine iyi günler dediğimi bilirim. Günleri, saatleri ve zamanla ilgili şeyleri karıştırdığımda, annem beni her zaman düzeltir, en yakın arkadaşım Emir ise bana şapşal der. Emir’i kovalamak benim kaderim! Fakat neyse ki benden çok daha hızlı koşuyor ve onu yakalamaya çalışırken tüm kızgınlığım geçmiş oluyor.
Her güzel şeyin bir sonu yok mudur zaten!..
Olsun! Macera dediğiniz şey öyle hemen biter mi? Kim bilir daha ne serüvenlere 
Kapat