Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Seyahat Arkadaşı - Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu - Halkkitabevi

Seyahat Arkadaşı - Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu

Stok Kodu
9786054119110
Boyut
14x20
Sayfa Sayısı
160
Basım Tarihi
2012
Resimleyen
5e271b77909b4a13b2869a701505d4c3
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
Dili
İngilizce
9786054119110
365454
Seyahat Arkadaşı - Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu
Seyahat Arkadaşı - Türkçe-İngilizce Konuşma Kılavuzu
7.22

Seyahat Arkadaşı'nı, yurtdışına giden kişilerin seyahatlerini kolaylaştırmak ve dil konusunda karşılaşabilecekleri sorunları ortadan kaldırmak için hazırladık. Bu konuşma kılavuzunu düzenlerken, çok az İngilizce bilen veya hiç İngilizce bilmeyen kişilerin İngilizce konuşan insanlarla temel düzeyde iletişim kurabilmesini amaçladık. Özellikle ABD, Birleşik Krallık ve Avustralya'ya yapacağınız seyahatlerinizde size yardımcı olacağını düşündüğümüz kılavuzumuz, bu ülkeler dışında da dünyanın herhangi bir yerine giden ve İngilizce iletişim kurmak isteyen her turiste hitap ediyor.

Seyahat Arkadaşı'nda Türkçe cümlelerin ve sözcüklerin İngilizce karşılıklarının yanı sıra İngilizce telaffuzu kolaylaştırmak için cümle ve sözcüklerin okunuşları da bulunuyor. Aynı zamanda her bölümde yer alan onlarca konuşma balonunun içinde, size sorulabilecek olası soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Yurtdışına yapacağınız seyahatlerde karşılaşabileceğiniz çeşitli durumlarda size yararı olabilecek örnek cümleler ve küçük ipuçları verdik. Örneğin araba kiralama, bahşiş verme ve dükkânların çalışma saatleri gibi konularla ilgili çeşitli açıklamaları konuşma kılavuzumuzda bulabileceksiniz.
Umarız Seyahat Arkadaşı, iletişim konusunda karşılaşabileceğiniz sorunları en aza indirerek, yurtdışına yapacağınız seyahatleri daha kolay bir hale getirir.

İyi tatiller!

Kapat