Sepetim 0 Toplam: 0,00 TL
Aşkın Güzelliği İnci Aral

Aşkın Güzelliği

Liste Fiyatı : 13,89TL
Taksitli fiyat : 9 x 1,70TL
Aşkın Güzelliği
Aşkın Güzelliği
Kırmızı Kedi
13.89

"Kalbimin ritmini en çok sevgiler aşklar yükseltti. Ben de herkes gibi geçici hevesler uçucu mutluluklar kırılma ve yıkım anları yaşadım. En güzel yıllarımı mektuplar yazarak geçirdim. Sözcüklerin bin bir anlam taşıyan yankısının coşku ve özlemlerin yakıcı gelgitlerinin kuşkular suçlama ve çaresizliklerin sabırla satırlara döküldüğü uzun geceler yaşadım.

Sonraları aşk üzerine çok şey söyledim aşkın türlü görünümlerini yaşanma biçimlerini anlatan romanlar öyküler yazdım. Hayal ettiğim ya da yeniden kurguladığım her aşk sözcüklere dönüşürken gerçeği aştı ve yeni bir gerçeklik kazandı.

Aşk kendi imgemizi yeni baştan yarattığımız kendimize yeni ve anlamlı bir varoluş aradığımız bir süreç. Benzersiz güzellik ve zenginlikte bir olgu. Başka biriyle bütünleşmeye yönelik derin evrensel bir arzu. Bir başkaldırı ve özgürlük eylemi olduğu kadar imkânsız bir sonsuzluk rüyası.

Bu kitap benim aşk üzerine düşünme ve yazma deneyimlerimden doğdu. Yazdıklarımdan örneklerle ilerlerken aşka dair bildiğim ne varsa içine aldı. Dilerim yaşanmakta olan yaşanıp bitmiş ya da yaşanacak tüm aşklara bir ayna ve armağan olur. "

Kapat