Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Cumhuriyet Günlüğü (Ciltli) - Halkkitabevi

Cumhuriyet Günlüğü (Ciltli)

Stok Kodu
9786256669055
Boyut
17x24
Sayfa Sayısı
368
Baskı
1
Basım Tarihi
2024-05
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
2. Hamur
450,00TL
%43 İNDİRİM
256,50TL
Taksitli fiyat : 9 x 31,35TL
Stokta var
9786256669055
978943
Cumhuriyet Günlüğü (Ciltli)
Cumhuriyet Günlüğü (Ciltli)
256.50

Türkiye’nin modernleşme ve demokratikleşme sürecinde kilometre taşı olan Cumhuriyet’in kuruluşuna giden yol, özgürlük, eşitlik, adalet ve bilimin rehberliğinde ilerledi. Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde, Osmanlı İmparatorluğu’nun yıkılışının ardından Türkiye, bir ulus-devlet olma yolunda hızla ilerledi.
1881 yılında, büyük önder Atatürk’ün doğduğu yıl, Türkiye’nin kaderi büyük bir dönüşümün eşiğindeydi. İşte bu dönüşüm, her günün bir öncekinden daha ileri bir adım atarak Cumhuriyet’in doğuşuna giden yolu aydınlattı.
Bu günlük, sadece tarih sahnesinde yaşanan büyük olayları değil, aynı zamanda bireylerin, toplumun ve ülkenin duygu, düşünce ve izlenimlerini de içeriyor. Çünkü Cumhuriyet, sadece bir devlet şekli değil, aynı zamanda bir yaşam tarzı, bir düşünce ve değerler manzumesidir.
Cumhuriyet Günlüğü, Cumhuriyet’in değerlerine ve önemine odaklanarak, günlük sahibini derin bir düşünce ve farkındalık yolculuğuna çıkaracak. Birlikte, geçmişin izlerini takip ederek, bugünümüzü daha iyi anlayacak ve yarınımızı daha güçlü bir şekilde inşa edeceğiz.
Haydi, Cumhuriyet’in aydınlattığı bu yolda, birlikte ilerleyelim!
Sevgi ve umutla…Aynı zamanda yıl sınırlaması olmayan bir ajanda gibi kullanabileceğiniz bu kitapta gün gün notlarınızı alabilir, planlamalarınızı yapabilir, takviminizi düzenleyebilirsiniz. 
Yüksek kalite Ivory kağıt üzerine 2 renk baskı yapılarak, sert kapaklı ciltli, yaldız boyamalı olarak hazırlanan “Atatürk Günlüğü”, 7’den 77’ye herkesin elinin altında bulunması gereken ve sevdikleriniz için muhteşem bir hediye seçeneğidir.

Kapat