Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi

Atatürk Defterleri

Çok Satanlar Yeni Çıkanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat Kampanyalı Ürünler
66 Kayıt bulundu Toplam 4 Sayfa << 1 2 3 4 > >>

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk Türk milleti için çok önemli bir yere sahiptir. Mustafa Kemal Atatürk’ü her yerde anmak ve her zaman hatırlamak herkesin ortak isteği olmaktadır. Mustafa Kemal Atatürk Türk milletine her zaman çalışkan olmalarını söylemiştir. Bu söz akıllara kazınan en önemli öğüdü olmuştur. Bu sözüne istinaden hem de Mustafa Kemal Atatürk’ü her zaman hatırlamak için Atatürk defterlerini tasarladık. Atatürk deflerimiz ile artık not almak çok daha anlamlı olacaktır.

Atatürk baskılı defterlerimizi son teknoloji baskı makineleri yardımıyla tasarlamaktayız.

 

Peki, bu ne demek oluyor? Satılan diğer baskılı defterlere baktığınız zaman, kullanım kaynaklı baskılarında bozulmalar meydana geliyor. Bunun sebebi ise ucuz yollu baskı teknikleri ile baskı yapılmasıdır. Ayrıca ucuz baskıların hata oranı çok fazla olmaktadır. Ancak son teknoloji baskı makineleri ile tasarladığımız Atatürk baskılı defterler de böyle bir sorun kesinlikle yaşamazsınız. Uzun ömürlü bir baskı ile beraber Atatürk deflerinde bulunan Atatürk baskılarında asla yanlış bir baskı bulunmamaktadır. Üstelik ister çizgili ister kareli olan modelleri sayesinde çocuğunuzun okulda göreceği her türlü derse uygun olacaktır.

 

Atatürk Baskılı Defterler Nasıl Kullanılabilir?

 

Atatürk defterlerini okul defteri olarak kullanabilirsiniz. Okul defteri olarak kullanılan Atatürk baskılı defteler ile Atatürk’ü küçük yaşta çocuklara tanıtabilirsiniz. Atamızın izinden gitmesini istediğiniz çocuklarınız için Atatürk defterleri harika bir not defteri olacaktır.

Atatürk baskılı defterler ile günlük tutma alışkanlığı edinebilirsiniz. Atatürk defterleri ister çizgili ister kareli olmak üzere 2 farklı modelde bulunduğu için çizgili olan modeli ile günlük tutabilirsiniz.

Atatürk baskılı defterler ile aynı Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk gibi planlı bir hayat geçirebilirsiniz. Yani bu defteri planlama defteri olarak kullanabilirsiniz. Planlama defteri olarak kullanmak hayatınızın çok daha planlı ve sistematik bir şekilde geçmesine yarayacaktır. Bu sayede çok daha başarılı bir hayat geçirebilirsiniz.

Atatürk baskılı defterlerimizde farklı Atatürk baskıları bulabilirsiniz. Bu sayede defterlerinizi farklı amaçlarla rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca 8’li 9’lu gibi defter setleri olarak Atatürk baskılı defterlerimiz bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz Atatürk resmine sahip defterleri çok uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Atatürk defterleriyle bir an önce tanışmak için Halk Kitabevi internet sayfasını inceleyebilirsiniz.

 

Devamını Gör Gizle
Kapat