Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi

Çocuk ve Gençlik Setleri

Çok Satanlar Yeni Çıkanlar En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat Kampanyalı Ürünler
173 Kayıt bulundu Toplam 9 Sayfa << 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

Çocuk ve Gençlik Setleri

Her ebeveyn çocuğunun akademik hayatının oldukça başarılı geçmesini ister. Onun yüksek notlar almasını ve iyi okullarda okumasını ister bunun için eğitimini zamanında başlatmak ister. Ancak çocuğun sadece okulda öğrendikleri yeterli olmayacaktır, çocukların ebeveynleri tarafından okul vakitleri haricinde de desteklenmesi gerekmektedir. Ebeveynlerin çocuklarını desteklemesinin en kolay ve eğlenceli yolu çocuk kitabı setleridir. Çocuğunuz eksiklerine göre özel olarak tasarlanmış bu kitap setleri ile hem çocuklarınız sıkılmayacak hem de eğitimini önemli açıdan desteklemiş olacaksınız.

Çocuk kitabı setlerinin en önemli özelliği örneğin sayısal eksikleri varsa buna göre kitap setleri bulunması veya yabancı dil eksikliği varsa buna göre kitap setlerinin bulunmasıdır. Gençlik kitabı olarak adlandırılan bu kitap setleri çocuğunuzun akademik hayatında en büyük destekçi olacaktır.

Siz de çocuğunuzun ilerleyen yaşamında gerçekten başarılı olmasını istiyorsanız mutlaka çocuk kitabı setleri edinmeniz gerekiyor. Çocuk kitabı setleri ile ebeveynler bir ders programı yapması gerekmektedir. Çocuklarını bu ders programına göre eğlenerek öğrenmesini sağlaması gerekmektedir. Çocukların en büyük eksikliği hafta sonunu boş geçirmeleridir. Öğrenme kesildiği zaman unutma başlamaktadır. Bu nedenle çocuğunuz için mutlaka hafta sonu için kitap setleri ile plan yapmanız gerekmektedir.

 

Çocuk ve Gençlik Setleri İçeriği Nedir?

Çocuk kitabı setlerinin çocukların eksikliğine göre farklı kitap setlerinden oluştuğundan bahsetmiştik. Bu kitap setleri şu şekildedir;

İlk İngilizcem kitap seti ile çocuğunuzun yabancı dilini önemli açıdan destekleyeceksiniz. İçerisinde bulunan eğlenceli oyunlar ile dil öğrenmek çok zevkli olacak.

Zekâ soruları kitap seti ile çocuğunuzun cevap verme ve soru sorma yeteneğinin yanı sıra kelime dağarcığını da destekleyeceksiniz.

Kodlama giriş seti kitapları ile çocuğunuz bir şeyleri kodlayarak öğrenebilecek. Özellikle okul öncesi dönemler için kodlama giriş seti harika bir öğretici olmaktadır.

Okuma kitabı setleri ile okuma alışkanlığını çocuklara küçük yaştan itibaren kazandırmanız mümkün olacaktır. Bu sayede çocuğunuz büyüdüğü zamanda kitap okuma alışkanlığını kaybetmemiz olacak.

Son olarak hayvanlar âlemi kitabı ile çocuğunuz hayvanları yakından tanıyacak ve kelime dağarcığı son derece gelişecektir.

 

 

Devamını Gör Gizle
Kapat