Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Mesnevi Işığında Kuantum - Halkkitabevi

Mesnevi Işığında Kuantum

Stok Kodu
9786256669048
Boyut
13.5x21
Sayfa Sayısı
192
Basım Tarihi
2024-03
Kapak Türü
Ciltsiz
Kağıt Türü
2. Hamur
200,00TL
%43 İNDİRİM
114,00TL
Taksitli fiyat : 9 x 13,93TL
Stokta var
9786256669048
973310
Mesnevi Işığında Kuantum
Mesnevi Işığında Kuantum
114.00

Hayatınızda bir değişim, bir dönüşüm, bir mutluluk arıyorsanız, bu kitap size yeni bir bakış açısı sunuyor. Kişisel gelişim profesyoneli ve Yazar Halil Ata Bıçakçı’nın, kendine has üslubu, sıcak, samimi ve akıcı tarzıyla yazdığı “MESNEVİ IŞIĞINDA KUANTUM” adlı bu eserde, kuantum fiziği ve tasavvufun ortak noktalarını, kuantum düşünce tekniğinin sırlarını ve Mesnevi’nin çarpıcı yönlerini bulabileceksiniz.

Bu eserde, kuantumun söylediği “Sen değiş ki dünya değişsin.” sözünü, Mevlana’nın “Ne arıyorsan dışarda değil, dön, içinde ara.” öğüdüyle birleştirerek, hayatınızı nasıl daha iyi hale getirebileceğinizi, kendinizi nasıl daha iyi tanıyabileceğinizi, ilişkilerinizi nasıl daha iyi yönetebileceğinizi öğreneceksiniz. Ayrıca, kuantum ilkeleriyle Mesnevi’de anlatılan hikmetleri, öyküleri, öğütleri karşılaştırarak, aklın ve kalbin yolu bir olan bu iki büyük mirasın ne kadar örtüştüğünü göreceksiniz.

Eğer siz de hayatınızda bir fark yaratmak, kendinizi ve çevrenizi daha iyi anlamak, mutluluğu dışarda değil, içerde aramak istiyorsanız, bu kitap sizin için bir rehber, bir dost, bir ışık olacak. Mesnevi Işığında Kuantum, size hem bilimsel hem de manevi bir bakış açısı sunarak, hem zihninizi hem de ruhunuzu besleyecek.

Bu kitabı okurken, Halil Ata Bıçakçı’nın sıcak ve samimi üslubuyla, kuantum ve tasavvufun büyüleyici dünyasına dalacak, kendinizi yeniden keşfedecek ve hayatınızda mucizeler yaratacaksınız.

Kapat