Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi
Sanatsal Esinler (Ciltli) - Halkkitabevi

Sanatsal Esinler (Ciltli)

Stok Kodu
9789752312999
Boyut
18x25
Sayfa Sayısı
580
Baskı
1
Basım Tarihi
2023
Kapak Türü
Ciltli
Kağıt Türü
2. Hamur
3.495,00TL
%18 İNDİRİM
2.865,90TL
Taksitli fiyat : 9 x 350,28TL
Stokta var
9789752312999
955893
Sanatsal Esinler (Ciltli)
Sanatsal Esinler (Ciltli)
2865.90

 

İlk adımların, hayallerle başladığına inanırım.

Benim ilk adımlarım, peşinden koştuğum sanatla yolculuklarım, yıllar içinde elinizdeki kitaba evrildi.

 

“Sanatsal Esinler”im, Tasarım, Koleksiyon ve Dekorasyon başlıklı üç cildi kapsıyor. Ciltlerin farklı başlıkları olsa da, yakın ilişkileri nedeniyle konuların ciltler arasında geçişken olduğunu farkedeceksiniz. Her birini poster yaklaşımıyla hazırladığım kompozisyonlardan oluşan sayfalar, grafik tasarımcısı ve profesyonel fotoğraf sanatçısı eşim Faruk Sile’nin çektiği yedi bine yakın fotoğraftan özenle seçilerek tasarlandı.

 

İlham kaynaklarımı, yıllardır topladığım objelerden oluşan koleksiyonlarımı, ressam, tasarımcı ve dekoratör olarak çalıştığım senelerde edindiğim bazı ipuçlarını kompozisyonlarıma yansıttım. Koleksiyon derken aklınıza sadece objeler gelmesin, anıları da biriktirdim ve sizlerle sohbet edercesine yazdım.

 

Dünyanın bazı yerlerini gezerken gördüğüm, bana esin veren ve bende iz bırakan, kalbime yakın konuları da anlatılarımda bulacaksınız. Kırk yıldır Amerika Birleşik Devletleri’nde yaşamama rağmen, kalbimdeki sevgisi ve duyduğum özlemle, doğduğum, büyüdüğüm, efsanevi şehir İstanbul ve güzel Türkiye’den bahsetmeden olmazdı...

 

Hayata, günlük yaşama küçük sanatsal dokunuşlar içeren, Ayşen’in “Yaşam Sergisi”ni amaçlayan kitaplarlarımla iz bırakmak istedim.

Kendimce, kendi çapımda yaptım, Ayşen’ce...

Kapat